Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

O NAS

Nasz blog powstał z myślą o pomocy w świadomym wyborze produktów oraz akcesoriów dla najmłodszych przyszłym rodzicom i osobom, mającym już dzieci. Dokonując przeglądów oraz polecając sprawdzone rozwiązania, skupiamy się przede wszystkim na ich jakości i bezpieczeństwie. Nieustannie staramy się również poszerzać wiedzę, aby móc przekazywać ją naszym czytelnikom, którzy chcą cieszyć się wspólnym czasem ze swoimi pociechami. W końcu to on pozwala na budowę zdrowej i szczęśliwej relacji pomiędzy wszystkimi członkami rodziny…

CZYM TAK WŁAŚCIWIE SIĘ ZAJMUJEMY?

Śledzimy nowości pojawiające się na rynku, ale chętnie piszemy też o powracających trendach. Dążymy do tego, aby w naszych tekstach znajdowały się nie tylko opisy akcesoriów i zabawek, ale także tego, w jaki sposób wpływają one na rozwój maluchów. Słuchamy również samych rodziców, którzy najlepiej zdają sobie sprawę z dylematów pojawiających się przed nimi na każdym z etapów rodzicielstwa. Dlatego postanowiliśmy skupić się na tematach związanych z okresem niemowlęctwa i wczesnego dzieciństwa, kiedy w życiu całej rodziny zmiany są na porządku dziennym.

CIEKAWOSTKI I INSPIRACJE DLA CAŁEJ RODZINY

Poza tekstami, w których przybliżamy interesujące produkty przydatne w codziennej opiece nad maluchami, a także tymi, gdzie dokonujemy przeglądów zabawek, publikujemy też całą masę inspiracji. W tekstach zachęcamy do podejmowania edukacyjnych wyzwań oraz wczesnego wprowadzania nauki przydatnych umiejętności poprzez zabawę. Pokazujemy, jak w ciekawy sposób angażować się w wychowanie swojej pociechy i dbać o jej prawidłowy rozwój już od pierwszych dni życia.

Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej!

Zespół Dinos.pl